Strona główna / Badania wydolnościowe

Badania wydolnościowe

„PRAWDZIWA WIEDZA TO ZNAJOMOŚĆ PRZYCZYN”


majowa promocja - Badania wydolnościowe od 300 zł!

Przyjdź na badania z Benefitem!!


Nasz fizjolog - dr Krzysztof Mizera w TV na żywo - kliknij

Badania wydolnościowe (gazometryczne i mleczanowe) służą pośrednio do wykrywania wrodzonych zdolności fizycznych pozwalających zakwalifikować sportowca do optymalnej dyscypliny sportu. Wszak wiadomo, że urodzony maratończyk nigdy nie będzie wybitnym sprinterem i odwrotnie.

Ponadto badania wydolnościowe określają poziom wytrenowania oraz umożliwiają opracowanie skutecznego planu treningowego podnoszącego wydolność fizyczną. Podczas wysiłku (szczególnie o charakterze wytrzymałościowym) do pracy mięśni niezbędny jest tlen (wysiłek tlenowy, np. bieganie, jazda na rowerze, gry zespołowe, itp.).


Dzięki uzyskanym wynikom jesteśmy w stanie określić, jak intensywnie (na jakim tętnie) powinieneś trenować, by się nie zakwasić i by twoim mięśniom nie zabrakło tlenu, dzięki czemu unikniesz przetrenowania i skutecznie podniesiesz wydolność fizyczną.
Nietrenujący człowiek osiąga VO2max na poziomie 35-40 ml/kg/min, zawodowi kolarze - 75-85
ml/kg/min. Sprawdź jaki jest Twój maksymalny pobór tlenu oraz zakwaszenie organizmu.


 
                                               OLIMPIAKOS wykonuje testy kolarskiej kadrze PolskiKliknij by zobaczyć film z badań

MEDIA O NAS - Magazyn RowerowyOferta
:

BADANIA WYKONUJEMY NA WYSOKIEJ KLASY TRENAŻERZE Z WYCZYNOWYM ROWEREM SZOSOWYM LUB NA NA BIEŻNI - DO WYBORU, A DODATKOWO  DO BADAŃ OFERUJEMY KONSULTACJE Z DIETETYKIEM SPORTOWYM, AUTOREM KILKUDZIESIĘCIU ARTYKUŁÓW I WIELU AUDYCJI RADIOWYCH GRATIS!

OFERUJEMY  NAJWIĘCEJ W  POLSCE  ZA  NAJNIŻSZĄ  CENĘ!1. Badanie maksymalnego poboru tlenu (VO2max) metodą bezpośrednią [z maską + zakwaszenie] 390 zł 330 zł ( w tym wyznaczanie progu beztlenowego oraz zakresów treningowych) + analiza składu ciała GRATIS!)2. Badanie mocy maksymalnej (wysiłki beztlenowe) - Wingate (70 zł 50 zł)


UWAGA!! płacąc za 2 badania  VO2max /os (drugie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy) dieta  o wartości 250 zł gratisDODATKOWO:
- możliwość dojazdu do klienta (klubu/firmy) na terenie Polski (do 50 km gratis, powyżej cena ustalana indywidualnie). W przypadku klubu rabat nawet do 50%!!--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA! Badania i testy wykonywane są na nowoczesnych i innowacyjnych sprzętach medycznych najwyższej jakości, stosowanych w najlepszych laboratoriach naukowych i sportowych, m.in. w USA i Włoszech oraz wykorzystywanych w siłowniach olimpijskich, m.in. w Turynie, Sydney i Pekinie.


Odnośnie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z fizjologiem.

promocje się nie łączą