Strona główna / Badania wydolnościowe

Badania wydolnościowe

„PRAWDZIWA WIEDZA TO ZNAJOMOŚĆ PRZYCZYN”


Styczniowa promocja - Badania wydolnościowe - 330 zł!

Przyjdź na badania z Benefitem!!


Nasz fizjolog - dr Krzysztof Mizera w TV na żywo - kliknij

Badania wydolnościowe (gazometryczne i mleczanowe) służą pośrednio do wykrywania wrodzonych zdolności fizycznych pozwalających zakwalifikować sportowca do optymalnej dyscypliny sportu. Wszak wiadomo, że urodzony maratończyk nigdy nie będzie wybitnym sprinterem i odwrotnie.

Ponadto badania wydolnościowe określają poziom wytrenowania oraz umożliwiają opracowanie skutecznego planu treningowego podnoszącego wydolność fizyczną. Podczas wysiłku (szczególnie o charakterze wytrzymałościowym) do pracy mięśni niezbędny jest tlen (wysiłek tlenowy, np. bieganie, jazda na rowerze, gry zespołowe, itp.).

Specjalistyczna aparatura określi, jak dużo tlenu twoje mięśnie są w stanie pobrać podczas wysiłku (VO2max), a także jak szybko Twój organizm zakwasza się uniemożliwiając ci dalszy trening.

Dzięki uzyskanym wynikom jesteśmy w stanie określić, jak intensywnie (na jakim tętnie) powinieneś trenować, by się nie zakwasić i by twoim mięśniom nie zabrakło tlenu, dzięki czemu unikniesz przetrenowania i skutecznie podniesiesz wydolność fizyczną.
Nietrenujący człowiek osiąga VO2max na poziomie 35-40 ml/kg/min, zawodowi kolarze - 75-85
ml/kg/min, gdy piłkarze w angielskiej ekstraklasie mają VO2max mniejsze niż 55 ml/kg/min nie zostają wypuszczeni na boisko. Sprawdź jaki jest Twój maksymalny pobór tlenu oraz zakwaszenie organizmu.


 
                                               OLIMPIAKOS wykonuje testy kolarskiej kadrze PolskiKliknij by zobaczyć film z badań

MEDIA O NAS - Magazyn Rowerowy


Sponsorujemy wyczynową grupę kolarską - Vitesse Gravitan MTB Team!

Oferta
:

BADANIA WYKONUJEMY NA WYSOKIEJ KLASY TRENAŻERZE Z WYCZYNOWYM ROWEREM SZOSOWYM LUB NA NA BIEŻNI - DO WYBORU, A DODATKOWO  DO BADAŃ OFERUJEMY KONSULTACJE Z DIETETYKIEM SPORTOWYM, AUTOREM KILKUDZIESIĘCIU ARTYKUŁÓW I WIELU AUDYCJI RADIOWYCH GRATIS!

OFERUJEMY  NAJWIĘCEJ  W  POLSCE  ZA  NAJNIŻSZĄ  CENĘ !


1. badanie maksymalnego poboru tlenu (VO2max) metodą bezpośrednią [z maską + zakwaszenie] 390 zł 280 zł *( w tym wyznaczanie progu beztlenowego oraz zakresów treningowych) + analiza składu ciała i konsultacja z dietetykiem sportowym prowadzącym mistrzów świata GRATIS!)


2. badanie mocy maksymalnej (wysiłki beztlenowe) - Wingate (70 zł 50 zł)

* interpretacja wyników (2-4 str. A 4): wyznaczanie progu beztlenowego oraz zakresów treningowych zalecenia treningowe - 50 zł

UWAGA!! płacąc za 2 badania  VO2max /os (drugie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy) dieta  o wartości 250 zł gratis


DODATKOWO:
- możliwość dojazdu do klienta (klubu/firmy) na terenie Polski (do 50 km gratis, powyżej cena ustalana indywidualnie). W przypadku klubu rabat nawet do 50%!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA! Badania i testy wykonywane są na nowoczesnych i innowacyjnych sprzętach medycznych najwyższej jakości, stosowanych w najlepszych laboratoriach naukowych i sportowych, m.in. w USA i Włoszech oraz wykorzystywanych w siłowniach olimpijskich, m.in. w Turynie, Sydney i Pekinie.

Na badania wydolnościowe maksymalne osoba powinna przynieść zaświadczenie od lekarza sportowego, lekarza pracy lub kardiologa o następującej treści: "Zaświadczam, że ....(imię i nazwisko) jest zdolny do wykonywania wysiłków fizycznych o wysokiej intensywności".

Dopuszczalna jest też książeczka sportowa z aktualnymi badaniami lekarskimi.

Odnośnie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z fizjologiem.

promocje się nie łączą