Strona główna / Dieta sportowa

Dieta sportowa


„SUKCES TO DRABINA PO KTÓREJ NIE DA SIĘ WSPIĄĆ Z RĘKAMI W KIESZENIACH”  
    

Nasz dietetyk sportowy - Justyna Mizera w TV -
kliknij


Dieta w życiu każdego sportowca odgrywa kluczową rolę. Prawidłowo zbilansowana dieta zaopatrzy organizm w odpowiednią ilość składników odżywczych i minerałów, co optymalnie wpłynie na znoszenie obciążeń treningowych oraz usprawni regenerację. Tu niezastąpiony będzie doświadczony dietetyk sportowy!

Dyscypliny sportowe różnią się od siebie formą, długością i intensywnością treningu i wpływają na rozwój różnych cech motorycznych (siła, szybkość, wytrzymałość).

Dlatego jadłospis sportowców jest inny niż u ludzi nietrenujących. Justyna Kowalczyk spożywa ok. 6000 kcal na dobę, a Michael Phelps 8000, a czasami nawet 12000 kcal na dobę, więc zadaniem ich dietetyka jest odpowiednie zbilansowanie diety, aby zaspokoić ich zapotrzebowanie energetyczne.

„SUKCES TO DRABINA PO KTÓREJ NIE DA SIĘ WSPIĄĆ Z RĘKAMI W KIESZENIACH”     I Dieta indywidualna ze szczegółowym raportem stosowanej aktualnie diety (ok. 8-12 str A4), badaniem cukru we krwi, analizą składu ciała (tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, ilość wody w organizmie, itp.) pod konkretną dyscyplinę sportową i okres treningowy z uwzględnieniem suplementacji. W sumie ok 20 stron, dieta na okres ok 4 tyg, konsultacje telefoniczne/mailowe GRATIS!

Cena:
300 zł  
Cena: 330 zł: dieta + analiza składu ciała + USG tkanki mięśniowej i tłuszczowej ( 3 punkty)

II - Dieta sportowa lub odchudzająca on-line
- dla osób spoza Warszawy i Częstochowy, niemogących do nas dojechać istnieje możliwość opracowania indywidualnej i szczegółowej diety oraz wysłania jej drogą mailową. W ten sposób opracowaliśmy już kilkaset diet dla wyczynowych zawodników z całej Polski i z zagranicy
. Dieta na 4-5 tygodni.

Cena:
300 zł.
Opracowywanie i wysyłka diety następuje do 3 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie oraz wysłania maila z danymi (płeć, wiek, wzrost, masa ciała).Uwaga! Wizyty prosimy umawiać telefonicznie:
 dietetyk sportowy, tel: 516183830


* czas promocji ograniczony, promocje się nie łączą.