Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe,kurs TRX,kursy z dietetyki, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 516 18 38 30

Kurs Trener Personalny

Kursy1

„INTENSYWNY KURS NA TRENERA PERSONALNEGO Z DIETETYKĄ SPORTOWĄ MEN”

OLIMPIAKOS zaprasza na Kurs Trenera personalnego z dietetyką sportową MEN- Najbliższe terminy i miejsca. Zapisy trwają!

     
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Gdańsk – 28,29,30.05 2016 kurs trener personalny 2015
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Warszawa – 4,5,6.06 2016 kurs trener personalny 2015
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Szczecin – 11,12,13.06. 2016 kurs trener personalny 2015
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Łódź – 25,26,27.06 2016 kurs trener personalny 2015
    

 

Za nami:

      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Olsztyn

      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Gdańsk
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Warszawa
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Częstochowa
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Kraków
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Wrocław
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Gdańsk
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Poznań
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Rzeszów
      Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Katowice/ Gliwice
     Kurs Trener Personalny z Dietetyką sportową MEN Białystok

 

UWAGA – Kursy organizowane przez Centrum Kształcenia Kadr Sportowych (CKKS) są finansowane dla osób bezrobotnych przez urząd pracy, w którym jest się zameldowanym. Należy się skontaktować ze swoim urzędem, dowiedzieć się, czy są fundusze na kurs, wypełnić wnioski i przesłać do nas dokumenty.

Trwają zapisy na kurs Trener lin i taśm podwieszanych. Zdobądź legitymację Trenera – cena 550 zł – więcej

Indywidualny Kurs Trener personalny z Dietetyką sportową – 2200 zł

 

formularz należy pobrać, wypełnić i wysłać na biuro@olimpiakos.org.pl
Aby zarezerwować sobie miejsce, należy wpłacić 400 zł – w tytule „opłata szkoleniowa + miasto”
UWAGA – FORMULARZ PROSIMY WYSYŁAĆ RAZEM Z POTWIERDZENIEM WPŁATY, NIE ODDZIELNIE!
Jeśli kurs finansuje Ci urząd pracy, do formularza dołącz stosowne dokumenty z urzędu.

 

Kurs na Trenera personalnego organizowany przez Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Olimpiakos to kurs intensywny, w godz. 9-18, na zajęciach nie ma zbędnych wykładów takich jak np. historia kulturystyki, realizujemy same praktyczne rzeczy, jest sporo warsztatów i praktyki. Małe grupy (9-13 osób) gwarantują, że jest czas, aby z każdym pracować indywidualnie. Każda osoba otrzymuje ponad 100 stron materiałów przygotowanych przez naszych ekspertów, a po zdaniu egzaminu legitymację trenera personalnego, certyfikat, zaświadczenie MEN z Dietetyki sportowej.
kurs Trener personalny Warszawa
Olimpiakos legitymacjaa
kurs trener personalny Olimpiakos
kurs trener personalny Łódź - Olimpiakos
kurs Trener olimpiakos
 kurs na Trenera personalnego z Dietetyką sportową MEN

 

Teraz kluczowe – dlaczego warto wybrać kurs trenera personalnego w Centrum Olimpiakos?

 

* Na rynku kursów sportowych działamy od 5 lat i jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych w Polsce placówek, kształcących w zakresie sportu oraz dietetyki sportowej.

* Nasze dokumenty dzięki akredytacji IDEA (USA) oraz MEN są ważne na całym świecie* Posiadamy profesjonalną kadrę, która od pracuje z wybitnymi sportowcami (czego brakuje często innym placówką, gdzie kursy prowadzą teoretycy, lub nauczyciele WF bez doświadczenia w racy z wyczynowcami). Nasi pracownicy posiadają tytuł naukowy doktora, biorą udział w konferencjach oraz przeprowadzają badania naukowe, zatem są na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi, czego także brakuje innym. Tę cenną, nowoczesną i naukową wiedzę, ale też praktyczne doświadczenia chętnie przekazujemy kursantom, poruszając wiele przykładów z naszej pracy. Tego nie wyczyta się w internecie.

* Dzisiejszy trener personalny to nie tylko trener kulturystyki, ale nowoczesny trener personalny pracuje też z piłkarzami, tenisistami, pływakami itd, którzy szukają trenera, który pomoże im nie tyle „napakować mięśnie”, ale przygotuje do zawodów, podniesie wydolność, szybkość. My tego uczymy. Większość kursów prowadzonych jest przez kulturystów, którzy nie mają pojęcia o medycynie sportowej, fizjologii, biochemii czy diecie piłkarza – bo po porostu się tym nie zajmują. Zatem nie są w stanie przygotować odpowiednio takiego zawodnika. Nasze kursy są prowadzone przez 3 osoby (w tym kulturysta), zatem po naszym kursie trener jest wszechstronnie przeszkolony i zna różne dyscypliny i specyfikę pracy, rozumie procesy biochemiczne i fizjologiczne.

* Inne kursy trwają 6-7 dni, ale często są tam poruszane treści na „zapchanie czasu”, np. historia kulturystyki, filozofia treningu itd. My od razu omawiamy konkretne przypadki, naukowa wiedza poparta jest zawsze praktycznymi i prawdziwymi przypadkami, kursanci mają już pierwszego dnia warsztaty. Małe grupy (zwykle 10-12 osób) gwarantują, że do każdego podchodzimy indywidualnie, z każdym mamy czas porozmawiać, rozwiać jego wątpliwości, jest dyskusja. w grupach 30 osobowych nie ma na to czasu.
Inaczej mówiąc, CKKS stawia na jakość nie na ilość. To tak jak z nauką jazdy, może Cię uczyć kolega z bloku przez 50 godzin, albo Robert Kubica 30 godzin. Kogo wybieracie?

* O zadowoleniu kursantów świadczy te fakt, że 60% osób jest z polecenia kolegów, którzy u nas byli i są zadowoleni. Niemal zawsze mamy komplet.

[/vc_column_text]

Kurs na trenera personalnego warszawa, kurs na trenera personalnego Olsztyn, kurs na trenera personalnego Kraków, kurs na trenera personalnego Gliwice, kurs na trenera personalnego Poznań, kurs trenera personalnego Katowice, kurs trenera personalnego Gdańsk, kurs trener personalny, kurs trener personalny Warszawa, kurs trener personalny Kraków, kurs trener personalny Olsztyn, kurs trener personalny łódź, kurs trener personalny on-line

Polub Nas na Facebooku.