Last modifiedNameSummary
Wednesday, 21 November 2012, 06:58 PMO Nas

OLIMPIAKOS Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jest gałęzią Centrum Badań Wydolnościowych Planowania Diety i Treningu.

Zespół doświadczonych ekspertów prowadzi szkolenia i kursy z zakresu dietetyki i suplementacji oraz fizjologii i psychologii sportu.

Placówka wpisana do CEIDG oraz Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych nr 1069K w Warszawie, jak również do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Katowicach, wobec czego spełnia wszelkie kryteria edukacyjne, a wydawane certyfikaty są respektowane w Polsce oraz całej Unii Europejskiej.

Naszym priorytetem jest przekazywanie najnowszej i praktycznej wiedzy z danego zakresu, zaś zespół ekspercki w skład którego wchodzą m.in pracownicy uczelni wyższych z tytułem doktora, dietetycy, psychologowie, trenerzy oraz lekarze, gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną.

Co różni nas od innych placówek prowadzących podobne szkolenia?

- wysokowykwalifikowana kadra, która na co dzień współpracuje z wybitnymi sportowcami i jest na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi,

- nie skupiamy się na wiedzy podręcznikowej, ale na wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów i naukowców, przygotowujących sportowców do zawodów (zobacz "Zaufali nam") dzięki czemu na kursach przekazujemy dużo praktycznych wskazówek i porad.

Więcej informacji o naszych specjalistach oraz ich sylwetki - kliknij


Sunday, 4 November 2012, 10:39 PMOdwiedź też naszą stronę - Olimpiakos.org.plTestowanie
Sunday, 4 November 2012, 10:41 PMPytania i Problemy
Sunday, 22 October 2023, 05:34 PMOferta
Sunday, 4 November 2012, 10:43 PMKontakt