Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Dietetyk sportowy

„SUKCES TO DRABINA PO KTÓREJ NIE DA SIĘ WSPIĄĆ Z RĘKAMI W KIESZENIACH”
Czym różni się dieta indywidualna od często proponowanych, modnych diet sygnowanych znanymi nazwiskami? Dietetyk sportowy rozpoczyna pracę nad komponowaniem poszcze-gólnych elementów diety od analizy Twojego stylu życia, stanu zdrowia, czasu, który możesz poświęcić na przygotowanie dań, rodzajów ulubionych posiłków oraz od określenia Twoich możliwości finansowych. Dzięki temu otrzymana dieta jest dopasowana do Twoich wymagań, oczekiwań oraz potrzeb. To Twój styl użycia ulega zmianie i wszystkie składniki odżywcze muszą być zgodne z tym, czego naprawdę domaga się Twój organizm. Z pomocą dietetyka sportowego wyposażysz się w zbilansowaną, smaczną i bezpieczną dietę, która wpłynie pozytywnie na Twoje ciało oraz samopoczucie. Każda dieta to inne zasady i założenia, bez obaw oraz wyrzeczeń.
Dieta w życiu każdego sportowca odgrywa kluczową rolę. Prawidłowo zbilansowana dieta zaopatrzy organizm w odpowiednią ilość składników odżywczych i minerałów, co optymalnie wpłynie na znoszenie obciążeń treningowych oraz usprawni regenerację. Tu niezastąpiony będzie doświadczony dietetyk sportowy!

Dyscypliny sportowe różnią się od siebie formą, długością i intensywnością treningu i wpływają na rozwój różnych cech motorycznych (siła, szybkość, wytrzymałość). 

Dlatego jadłospis sportowców jest inny niż u ludzi nietrenujących. Justyna Kowalczyk spożywa ok. 6000 kcal na dobę, a Michael Phelps 8000, a czasami nawet 12000 kcal na dobę, więc zadaniem ich dietetyka jest odpowiednie zbilansowanie diety, aby zaspokoić ich zapotrzebowanie energetyczne.
   
I Dieta indywidualna z analizą składu ciała (tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, ilość wody w organizmie, itp.) pod konkretną dyscyplinę sportową i okres treningowy z uwzględnieniem suplementacji. Dieta do stosowania na okres ok 6-7 tyg, konsultacje telefoniczne/mailowe GRATIS!

Cena: 550 zł: dieta + analiza składu ciała (dieta rozpisana na 7 dni, do stosowania przez 6-8 tygodni)
Cena: 850 zł: dieta + analiza składu ciała (dieta rozpisana na 10 dni, do stosowania przez 2-3 miesiące)

 

w cenę wchodzi wizyta (ok 60 min) + analiza składu ciała + opracowanie menu
II – Dieta sportowa lub odchudzająca on-line – dla osób spoza Warszawy i Częstochowy, niemogących do nas dojechać istnieje możliwość opracowania indywidualnej i szczegółowej diety oraz wysłania jej drogą mailową. W ten sposób opracowaliśmy już kilkaset diet dla wyczynowych zawodników z całej Polski i z zagranicy.
Cena: 550 zł: dieta + analiza składu ciała (dieta rozpisana na 7 dni, do stosowania przez 6-8 tygodni)
Cena: 850 zł: dieta + analiza składu ciała (dieta rozpisana na 10 dni, do stosowania przez 2-3 miesiące)

 

Opracowywanie i wysyłka diety następuje do 5 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie oraz wysłania maila z danymi (płeć, wiek, wzrost, masa ciała).

Uwaga! Wizyty prosimy umawiać telefonicznie:
Dietetyk sportowy Dr Krzysztof Mizera – tel: 508 356 718
Dietetyk sportowy mgr Justyna Mizera – tel: 516183830

książka Żywienie młodego sportowca – Mizera

 

dietetyk gwiazd Polsat Justyna Mizera

polsat

Justyna Mizera fakty tvn

Dietetyk sportowy, fizjolog Krzysztof Mizera

Dietetyk sportowy Justyna Mizera polsat

Dietetyk sportowy Justyna Mizera super stacja

Dietetyk sportowy Justyna Mizera

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl