Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Fizjolog sportowy

Chcesz podjąć skuteczne trening personalne z wybitnym fachowcem w zakresie treningu, odchudzania i przygotowania motorycznego?

 

Dr Krzysztof Mizera – fizjolog sporty, trener personalny, dietetyk sportowy

Absolwent AWF, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, dr fizjologii sportu, pracownik (adiunkt) uczelni wyższych. Ukończyłem państwowe kursy na instruktora lekkiej atletyki, gimnastyki, fitness i kulturystyki oraz przygotowania motorycznego (wszystkie na AWF). Od 2008 pomagam m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też amatorom w dojściu do formy, redukcji tkanki tłuszczowej. Od 9 lat jestem też adiunktem na różnych uczelniach wyższych w Polsce. Moja praca doktorska dotyczyła treningu oraz diety w sportach siłowych (obrona AWF Kraków). Jestem autorem 2 bestsellerów „Bieganie jest proste” (książka sprzedała się w 2 nakładach) oraz „Dietetyka sportowa” (sprzedawana na 4 kontynentach) i książki „Żywienie młodego sportowca”

Wiedzę naukową łączę z doświadczeniem w pracy ze sportowcami (sam także trenuję w siłowni, przebiegłem też 5 półmaratonów). Pracuję nad tym, aby wyciągnąć z organizmu jak najwięcej przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka kontuzji. Treningi są urozmaicone, dostosowane do wieku, możliwości, celu itp.

Jako ekspert od lat komentuję wydarzenia sportowe (igrzyska olimpijskie, Euro, Mundial, afery dopingowe) w TVP2, Polsat, Polsat News, TVN, Superstacji, jest też autorem 22 artykułów naukowych (recenzowanych przez profesorów) z zakresu treningu i dietetyki oraz ponad 100 publikacji w najważniejszych magazynach sportowych w Polsce.

 Zapraszam na konsultacje fizjologiczne, dietetyczne i treningowe

 

 

Więcej info oraz kontakt pod nr – fizjolog sportu Krzysztof Mizera, tel 508356718 lub na FB – www.facebook.com/drkrzysztofmizera/

Krzysztof-Mizera-biegania-572x1024

 

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl