Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Badania wydolnościowe

„PRAWDZIWA WIEDZA TO ZNAJOMOŚĆ PRZYCZYN”

Małgorzata Wojtyra – olimpijka z Londynu, kandydatka do igrzysk w Rio, multumedalistka mistrzostw Polski

UWAGA!!! TYLKO TERAZ KOMPLEKSOWE BADANIA WYDOLNOŚCIOWE ZA 320 zł
Badania wydolnościowe (gazometryczne i mleczanowe) służą pośrednio do wykrywania wrodzonych zdolności fizycznych pozwalających zakwalifikować sportowca do optymalnej dyscypliny sportu. Wszak wiadomo, że urodzony maratończyk nigdy nie będzie wybitnym sprinterem i odwrotnie. 
Ponadto badania wydolnościowe określają poziom wytrenowania oraz umożliwiają opracowanie skutecznego planu treningowego podnoszącego wydolność fizyczną. Podczas wysiłku (szczególnie o charakterze wytrzymałościowym) do pracy mięśni niezbędny jest tlen (wysiłek tlenowy, np. bieganie, jazda na rowerze, gry zespołowe, itp.). 
Dzięki uzyskanym wynikom jesteśmy w stanie określić, jak intensywnie (na jakim tętnie) powinieneś trenować, by się nie zakwasić i by twoim mięśniom nie zabrakło tlenu, dzięki czemu unikniesz przetrenowania i skutecznie podniesiesz wydolność fizyczną.
 
Nietrenujący człowiek osiąga VO2max na poziomie 38-45 ml/kg/min, zawodowi kolarze – 75-85 ml/kg/min. Sprawdź jaki jest Twój maksymalny pobór tlenu oraz zakwaszenie organizmu.

USG tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej wykonujemy za pomocą najnowszej technologii ultrasonografii 2D, używanej przez najlepszych sportowców i trenerów. Dopiero z pomocą tego systemu można określić rzeczywiste spalanie tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej w obrębie wybranego obszaru ciała. Aparat można wykorzystać nie tylko jako skaner ultradźwiękowy, ale także jako elektroniczny fałdomierz, który z precyzją co do jednej dziesiątej milimetra wskaże grubość warstwy tłuszczowej w organizmie badanego a także procentową zawartość tkanki tłuszczowej, którą można uzyskać przy użyciu jednego z siedmiu dostępnych w oprogramowaniu algorytmów szacunkowych.

 

Po wykonanym badaniu otrzymujemy wynik w postaci Stratygrafii – graficznego obrazu tkanki podskórnej uzyskanego metodą USG. Dzięki badaniu będziesz wiedział precyzyjnie, jakie są dysproporcje tkanki tłuszczowej i mięśniowej w poszczególnych partiach ciała, a dzięki temu będziesz mógł ukierunkować swój trening i dietę na osiągnięcie jak najlepszych efektów

 

Nasz fizjolog dr Krzysztof Mizera

Badania Wydolnościowe

Media o nas- Magazyn rowerowy

OLIMPIAKOS wykonuje testy kolarskiej kadrze Polski

 

Oferta:
BADANIA WYDOLNOŚCIOWE WYKONUJEMY NA WYSOKIEJ KLASY TRENAŻERZE Z WYCZYNOWYM ROWEREM SZOSOWYM LUB NA NA BIEŻNI – DO WYBORU, A DODATKOWO  DO BADAŃ OFERUJEMY KONSULTACJE Z DIETETYKIEM SPORTOWYM, AUTOREM KILKUDZIESIĘCIU ARTYKUŁÓW I WIELU AUDYCJI RADIOWYCH GRATIS!
OFERUJEMY  NAJWIĘCEJ W  POLSCE  ZA  NAJNIŻSZĄ  CENĘ!
,
1. Badanie maksymalnego poboru tlenu (VO2max) metodą bezpośrednią [z maską + zakwaszenie]  320 zł ( w tym wyznaczanie progu beztlenowego oraz zakresów treningowych + analiza składu ciała!). Pełna interpretacja wyników to 350 zł

 

UWAGA!! płacąc za 2 badania  VO2max /os (drugie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy) 700 zł dieta  o wartości 330 zł gratis
DODATKOWO:
– możliwość dojazdu do klienta (klubu/firmy) na terenie Polski (do 50 km gratis, powyżej cena ustalana indywidualnie). W przypadku klubu rabat nawet do 50%!!

UWAGA! Badania i testy wykonywane są na nowoczesnych i innowacyjnych sprzętach medycznych najwyższej jakości, stosowanych w najlepszych laboratoriach naukowych i sportowych, m.in. w USA i Włoszech oraz wykorzystywanych w siłowniach olimpijskich, m.in. w Turynie, Sydney i Pekinie.
Zapraszamy na: badania wydolnościowe, badania wydolnościowe Warszawa, badania wydolnościowe VO2max

Odnośnie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z fizjologiem, promocje się nie łączą

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl