Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

O nas

Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu to profesjonalny ośrodek diagnostycznyszkoleniowy, który został założony nie tylko z myślą o zawodowcach, ale wszystkich tych, którzy pragną kompleksowo zbadać swój organizm, aby wiedzieć, nad jakim elementem treningów należy pracować. Wyróżnia nas pasja do sportu oraz troska o poprawę świadomości dotyczącą wysiłku fizycznego, prawidłowego odżywiania, a także roli naturalnej suplementacji.

Jedną z naszych głównych specjalności są badania wydolnościowe, które są przeprowadzane na profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości, wykorzystywanym w najlepszych laboratoriach sportowych na całym świecie. Są one przydatne na etapie planowania treningów, a dzięki nim ćwiczenia są bardziej efektywne i przynoszą oczekiwane rezultaty. W trakcie badań rejestrowana jest częstość skurczów serca oraz wykonywana dokładna analiza wdychanego i wydychanego powietrza. Weryfikacji zostaje poddana całkowita zdolność do pochłaniania tlenu, wyznaczany jest próg anaerobowy, a także uzyskiwane są informacje o takich parametrach, jak IRV, MVV, FVC1. Na podstawie przeprowadzonych badań można określić zalecane zakresy treningowe i ustalić tętno maksymalnego spalania tkanki tłuszczowej.

Poza badaniami wydolnościowymi, organizujemy także szkolenia i kursy z dietetyki, umożliwiające uzyskanie i poszerzenie wiedzy z zakresu dietetyki oraz odchudzania. Na zajęciach przekazujemy wiedzę m.in. o tym, jak dobierać poszczególne składniki odżywcze, jakie stosować proporcje, a także jak prawidłowo wyliczać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

W ofercie posiadamy takie szkolenia, jak: żywienie w cukrzycy, psychodietetyka w sporcie, żywienie w sportach siłowych, odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie oraz wiele innych.

Każdy kurs na trenera personalnego czy z dietetyki jest przeprowadzany przez doświadczonych sportowców oraz specjalistów, także z tytułem doktora. Razem z nami można zdobyć kwalifikacje uprawniające do wykonywania takich zawodów, jak dietetyk sportowy, trener indywidualny czy trener MMA.

Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu organizuje ponadto wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych, które pozwalają w niedługim czasie uzyskać poprawę zdrowia, jak i samopoczucia.

Naszą kadrę stanowią utytułowani, cenieni i znani sportowcy, osiągający sukcesy nie tylko na terenie naszego kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy oraz wieloletnie doświadczenie naszych współpracowników pomogą kursantom w zrozumieniu specyfiki zawodów sportowych i układania diet, a także ułatwi przyszłą pracę z podopiecznymi.

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl