Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Kurs Trener taśm i lin podwieszanych

kurs trener TRX Olimpiakos


System treningu w zawieszeniu, wykorzystujący parciane liny, dzięki którym możesz wykonać trening całego ciała gdziekolwiek jesteś! Trening przy pomocy taśm narodził się w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych – US NAVY SEALS. Wykorzystuje on ciężar Twojego ciała i grawitację, by stworzyć opór dla Twoich mięśni. Ćwicząc na taśmach i linach podwieszanych poprawiasz nie tylko siłę mięśni i wytrzymałość, ale także poprawiasz stabilność stawów, zwiększasz mobilność, ćwiczysz wszystkie mięśnie gorsetu mięśniowego, a przede wszystkim mięśnie brzucha. Trening ten aktywizuje wszystkie grupy mięśniowe włącznie z mięśniami korowymi, które są odpowiedzialne za prawidłową równowagę.

Najbliższe terminy i miejsca. Zapisy trwają!

 

Kurs Trener lin i taśm podwieszanych Warszawa –  1 października (niedziela) 2017więcej

Koszt kursu to 550 zł. Aby się zapisać, należy wpłacić 150 zł (reszta na 7 dni przed kursem). Osoba otrzymuje plastikową legitymację Trenera oraz zaświadczenie MEN.
formularz należy pobrać, wypełnić i wysłać na biuro@olimpiakos.org.pl
UWAGA – FORMULARZ PROSIMY WYSYŁAĆ RAZEM Z POTWIERDZENIEM WPŁATY, NIE ODDZIELNIE!

 

Kurs systemu treningowego w zawieszeniu na linach typu TRX trwa 7 godzin i skierowany jest przede wszystkim do trenerów osobistych, instruktorów i fizjoterapeutów nastawionych na rozwój osobisty i poszerzenie własnego warsztatu treningowego o nowe narzędzie treningowe jakim są liny i taśmy podwieszane. W warsztatach również mogą uczestniczyć osoby bez uprawnień instruktorskich, których celem jest zwiększenie własnej świadomości ciała w treningu koordynacji i prioprocepcji oraz doskonalenia własnej techniki ćwiczeń z linami i taśmami.
kurs TRX

 

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl