Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Kursy z dietetyki on-line

 

Kursy1

Placówka wpisana do CEiDG oraz ewidencji szkół i placówek niepublicznych nr 1076K jak również do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Warszawie.

OLIMPIAKOS Centrum Kształcenia Kadr Sportowych to instytucja, która została powołana w celu przekazywania sportowcom oraz trenerom konkretnej i praktycznej wiedzy z zakresu dietetyki, fizjologii sportu oraz medycyny sportowej i regeneracji w sporcie. Personel to doświadczeni sportowcy i autorzy licznych artykułów, posiadający doświadczenie naukowe i dydaktyczne. Oferujemy także kursy z dietetyki on-line oraz szkolenia z dietetyki on-line

 

–> PROMOCJA :

1.  Aktualnie Brak promocji

 

Polecamy kursy z dietetyki on-line oraz szkolenia z dietetyki on-line

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy i kompetencji

 

Kursy skomponowali:

Dietetyka sportowa Justyna Mizera Krzysztof Mizera

 

książka Żywienie młodego sportowca – Mizera

dietetyk sportowy Justyna Mizera (3)

Dietetyk sportowy Justyna Mizera polsat

Justyna Mizera TVN

Krzysztof Mizera dietetyk gwiazd

Justyna Mizera dietetyk sportowców

dietetyk sportowy Krzysztof Mizera

Justyna Mizera - dieta kolarzy

Proponujemy Państwu SZKOLENIA I KURSY Z DIETETYKI ON-LINE

* Szkolenie Zasady zdrowego żywienia, odchudzanie i suplementacja

* Szkolenie żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży

* Szkolenie Psychodietetyka w sporcie

* Szkolenie Żywienie w cukrzycy

* Szkolenie Odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie

* Szkolenie Żywienie i suplementacja w sporcie

* Szkolenie Żywienie w stanach chorobowyc

* Szkolenie Żywienie w sportach siłowych

* Szkolenie Medycyna w sporcie (poziom I podstawowy)

* Szkolenie Nowoczesna suplementacja w sportach siłowych

                                                                                                                                                         Opis szkoleń MEN

* szkolenie „Zasady zdrowego żywienia, odchudzanie, suplementacja” – dotyczy praktycznych wskazówek dotyczących powyższego zakresu, są przykładowe diety i opis, jak dietę zbilansować – jakie dawki i dla kogo, opis niezbędnych do odchudzania suplementów oraz ich skuteczności z gubieniu zbędnych kilogramów. Poruszane zagadnienia to m.in.:
– Metabolizm, rodzaje przemiany materii i metody jej obliczania.
– Trawienie. Tkanka tłuszczowa – budowa, rozmieszczenie, rodzaje, typy otyłości.
– Metabolizm tkanki tłuszczowej.
Szkolenie przeznaczone dla osób zajmujących się dietetyką nie tylko sportowców, ale też osób otyłych.

* szkolenie „Regeneracja i odnowa biologiczna w sporcie” – informacje dotyczące regeneracji sportowców po zawodach, po urazach i kontuzjach. Praktyczny opis zabiegów usprawniających regeneracją oraz odnowę biologiczną dla sportowców wyczynowych, ale tez dla amatorów uprawiających sport. Są tez informacje z zakresu dietetyki i suplementacji usprawniającej regenerację.
Szkolenie skierowane dla fizjoterapeutów, studentów AWF oraz osób, które interesują się metodami i technikami stosowanymi w regeneracji sportowców, nie tylko wyczynowych.

* szkolenie „Żywienie i suplementacja w sporcie” – wszystko co dotyczy żywienia sportowców na różnym poziomie zaawansowania. Dużo praktycznych informacji, przykładowe jadłospisy, dawki substratów odżywczych, zagadnienia z fizjologii sportu. Opis suplementów zalecanych dla sportowców uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe, piłkę nożna itp.
Szkolenie skierowane dla dietetyków, trenerów personalnych, studentów AWF itp. Oraz dla osób interesujących się nowoczesnymi żywieniem sportowców.

* szkolenie „Żywienie w stanach chorobowych” – wszystko co dotyczy żywienia osób chorych – co sie zaleca i dlaczego, jakie są przeciwwskazania i dlaczego, czego osoby z różnymi chorobami jeść nie powinny. Przykładowe menu.
Szkoleni przeznaczone dla osób, które pracują w ośrodkach / poradniach żywieniowych z pacjentami z przypadłościami dietozależnymi oraz dla osób interesują się dietetyką w ujęciu osób z dolegliwościami jelitowymi, wątrobowymi, krążeniowymi, hormonalnymi itd.

* szkolenie „Żywienie w sportach siłowych” – bilansowanie diety osób trenujących siłowo (kulturystyka, fitness), – co jeść przed i po ćwiczeniach, kształtowanie masy mięśniowej – przykładowa dieta, proporcje substratów itd., redukcja masy – przykładowa dieta, proporcje diet. Prezentacja badań dotyczących żywienia z pracy doktorskiej, dotyczącej kadry Polski kulturystów, trójboistów i ciężarowców – badania międzynarodowe dotyczące żywienia (kilkadziesiąt badań), suplementacja.
Szkolenie skierowane dla osób trenujących siłowo, dla trenerów personalnych, studentów AWF czy osób interesującymi się kulturystyką, podnoszeniem ciężarów, fitnesem itd.

* szkolenie „Nowoczesna suplementacja w sportach siłowych” – najnowsze doniesienia naukowe dotyczące głównych suplementów stosowanych w kulturystyce, trójboju siłowym, podnoszeniu ciężarów czy fitness, także przez amatorów. Przedstawienie działania suplementów w ujęciu fizjologicznym, prezentacja kilkudziesięciu badań głównie amerykańskich i brytyjskich z ostatnich lat.
Szkolenie skierowane dla osób trenujących siłowo, dla trenerów personalnych, studentów AWF czy osób interesującymi się kulturystyką, podnoszeniem ciężarów, fitnesem itd.

* szkolenie „Medycyna w sporcie” – porusza zagadnienia związane z funkcjonowaniem organizmu ludzkiego, skutkach braku aktywności fizycznej, różnice fizjologiczne między kobietami i mężczyznami, wpływ ćwiczeń fizycznych na zdrowie dzieci, młodzieży, a także osób starszych, itd.
Szkolenie skierowane do osób ciekawych działania ludzkich układów, procesów starzenia i im przeciwdziałania w różnym wieku. Dla studentów AWF, dietetyków, trenerów personalnych a także wszystkich innych zaciekawionych takową tematyką;

* Szkolenie „Żywienie w cukrzycy” – wszystko, co należy wiedzieć przed rozpoczęciem pracy z osobą z cukrzycą (typu 1, typu 2, cukrzycą ciężarnych); także jak rozpoznać i diagnozować objawy curzycy u pacjenta; jak wygląda wyrównanie, wyniki morfologii; także zagadnienia związane z wymiennikami węglowodanowymi, białkowymi i tłuszczowymi wraz z przykładami; metody i przykładowe wyliczenia zapotrzebowania energetycznego pacjenta z cukrzycą; przykładowe posiłki z uwzględnieniem WW;

* szkolenie „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży” – problem nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży; metody żywieniowe i treningowe w celu redukcji masy ciała; niedobory żywieniowe wśród dzieci i młodzieży; żywienie dzieci w aktywności ruchowej; przykładowe jadłospisy;

* szkolenie „Psychodietetyka w sporcie” – to połączenie aktywności fizycznej i psychologii, czyli sprawnego ciała i umysłu; Poruszane zagadnienia to: Rola psychologii w sporcie (pojęcie i rodzaje lęku, stres, kontrola emocjonalna); Psychologia w diecie; Zjawisko głodu w ujęciu psychologicznym; Psychologiczne aspekty otyłości; Konsekwencje psychologiczne nadwagi i otyłości; Psychologiczne aspekty niedożywienia (problem anoreksji i bulimii psychicznej); Wpływ diety na zmiany psychologiczne; Leczenie zaburzeń odżywiania się – terapie psychologiczne. Psychoterapia w leczeniu nadwagi i otyłości; Niedożywienie w sporcie – objawy, skutki.

 

Cena szkoleń on-line wynosi 500 zł (z egzaminem i zaświadczeniem na druku  MEN. Zaświadczenie w j. ang to dodatkowy koszt 30 zł)

UWAGA! kupując kilka szkoleń zapytaj o rabat

Proponujemy Państwu KURSY  Z DIETETYKI MEN 40 godz. 

* Kurs MEN Specjalista ćwiczeń siłowych

* Kurs MEN Specjalista przygotowania motorycznego (w grach zespołowych)

* Kurs MEN Specjalista przygotowania motorycznego (w lekkiej atletyce) 

* Kurs MEN Dietetyka i odchudzanie

* Kurs MEN Dietetyka Sportowa

* Kurs MEN Trener personalny z Dietetyką sportową

 

Cena kursów MEN wynosi 1250,-zł , cena kursu Trener personalny z Dietetyk sportową wynosi 1350,-zł

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

UWAGA!

Nasze kursy są uznawane w całej Polsce oraz za granicą. OLIMPIAKOS jest zgłoszony w CEiDG oraz w Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych w Warszawie, nr 1076K, jak również do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Warszawie.

Więcej informacji można uzyskać drogą mailową, lub pod nr tel. 516183830

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl