Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Dla firm/klubów

Olimpiakos posiada także specjalne oferty dla Firm i Klubów Sportowych.
W zależności od liczebności zawodników, zakresu usług oraz długości współpracy Centrum oferuje promocyjne ceny.

Szkolenie dla firm:  „Jak opóźnić procesy zmęczenia, zwiększyć efektywność i wydajność pracownika” – cena już od 1499 zł

Proponujemy klubom kompleksową i profesjonalną opiekę fizjologiczno-żywieniową oraz pomoc w przygotowaniu siłowo-wytrzymałościowym zawodników. Zaufali nam m.in.  Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki (piłkarze), kadra narodowa kolarzy torowych oraz indywidualnie sportowcy – mistrzowie świata i olimpijczycy.

Rabat dla klubu może wynosić aż do 50%!

 

Zaproś nas na event
Dlaczego warto postawić na Centrum OLIMPIAKOS?
– 5-letnie doświadczenie, gwarancja najnowszej i praktycznej wiedzy, co przekłada się na  skuteczność działań, a tym samym na zadowolenie klientów.
– dzięki temu, że nasi eksperci współpracują od lat z czołowymi sportowcami, swoje doświadczenia  praktyczne i konkretne wskazówki chętnie przekazują klientom. Tego nie znajdzie się w sieci !
– posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach/wykładach z dietetyki sportowej dzięki  czemu wiemy, na co zwrócić szczególna uwagę słuchaczy, wiemy też jakie są ich oczekiwania.
– dowodem na naszą skuteczność w zakresie żywienia sportowców oraz na to, że w środowisku  sportowym nasi eksperci są autorytetami ogólnopolskimi jest fakt, że są oni regularnie  zapraszani do roli ekspertów przez największe stacje radiowe i telewizyjne w kraju. W 2013 r.  wystąpili w ogólnopolskich mediach 16 razy, w 2014 r. 36 razy, w 2015r. ponad 60.
– ponadto jesteśmy zapraszani na największe imprezy sportowe. W 2013 wygłaszaliśmy wykłady  m.in. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na Stadionie Narodowym w Warszawie przed  Maratonem, dla biegaczy przed Biegiem Niepodległości w Warszawie (12 tys. uczestników), zaś w  2014 r. przed Orlen Warsaw Marathon oraz przed Biegiem Niepodległości (15 tys biegaczy).
– jesteśmy zapraszani do współpracy przez największe firmy i instytucje, takie jak m.in. Grupa  Żywiec, Agora, PZU, Polska Biega, Aktywna Warszawa, także firmy eventowe. Nasza współpraca  zawsze jest owocna, a firmy nas angażujące bardzo zadowolone ze współpracy (niżej referencje)
– atrakcyjna i konkurencyjna cena za bezkonkurencyjną wiedzę i doświadczenie

Zapytania prosimy kierować telefonicznie, bądź mailowo.

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl