Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Nasi specjaliści

 „SAMI JESTEŚMY SPORTOWCAMI. ZNAMY TWOJE POTRZEBY”

OLIMPIAKOS Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu to ośrodek stworzony i koordynowany przez specjalistów z dziedziny fizjologii sportowej, żywienia w sporcie, żywienia kobiet w ciąży oraz dzieci. To czynni sportowcy, biorący udział w zawodach zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.
– Dr Krzysztof Mizera  – Absolwent AWF Katowice oraz UW. Fizjolog sportowy, trener przygotowania motorycznego oraz doradca żywieniowy. Współpracuje m.in. z kadrą narodową kolarzy oraz piłkarzami Polonii Warszawa.
 Od 2008 r wykładowca na uczelniach wyższych oraz w Studium Medycyny Sportu Carolina Medical Center w Warszawie. (prowadzi zajęcia z fizjologii sportu, żywienia w sporcie, diagnostyki zdolności wysiłkowych i ćwiczeń siłowych), współautor książki „Medycyna wokół nas” (2012), autor książki „Bieganie jest proste” (2014 r), autor ponad 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w Polsce (m.in.: Focus, Przekrój, Bieganie, Kulturystyka i fitness, SdW, Sport Wyczynowy, Medicina Sportiva, Wiedza i Życie) i zagranicą.  Czynny uczestnik konferencji naukowych. Ekspert Panoramy TVP2.  Dyplomowany instruktor kulturystyki, fitness, lekkiej atletyki i gimnastyki. Uczestnik 5 półmaratonów (21 100 m). Wiele lat uprawiał sporty siłowe.
Po co sportowcowi fizjolog?? zobacz wywiad – https://www.youtube.com/watch?v=mGuGvK4ANVE

Wywiad z dr Krzysztofem Mizerą

– mgr Justyna Mizera – Jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych w Polsce dietetyków sportowych. Specjalizuje się w żywieniu i suplementacji sportowców od 2009 r. . Posiada wykształcenie dietetyczne oraz doświadczenie w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom. Jest z jednym ze specjalistów w Klinice Medico Brain w Warszawie. Startowała w ogólnopolskich zawodach w fitness sylwetkowym, uczestniczyła w 2 półmaratonach (Wiedeń, Łódź) oraz biegach na 5, 8 i 10 km w kraju i zagranicą. Jest współautorką artykułu naukowego – „Dieta piłkarza. Nawadnianie” opublikowanego w renomowanym Sporcie Wyczynowym (2012) oraz autorką kilkudziesięciu artykułów z zakresu żywienia sportowców publikowanych m.in. w: Focus, Przegląd Sportowy, Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich (SdW), Bieganie, Kulturystyka i Fitness (KIF), Mazovia MTB. Prowadzi także szkolenia i wykłady z żywienia, jest częstym gościem audycji telewizyjnych i radiowych związanych z żywieniem.  Odchudziła skutecznie tysiące Polaków. Więcej na www.sportowydietetyk.com.pl

Wywiad z mgr Justyną Mizerą

lek. med. Benita Hutnik – specjalista w zakresie medycyny ogólnej, sportowiec, w przeszłości uprawiała lekką atletykę, obecnie uprawia wspinaczkę górską i trekking. Jest posiadaczką karty taternika.

– Wojciech Marcjoniak – z kolarstwem związany od 1986 roku  były zawodnik Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów i  Legii Warszawa. Po zakończeniu kariery zawodniczej trener w klubach Legia Warszawa, WTC Warszawa, AIRBIKE – LKS Lotos Jabłonna. W roku 2010 jego zawodniczka Emanuela Kufera została Mistrzynią Polski w Maratonie MTB. Certyfikowany Bikefitter,  Specialized Bicycle Components University SBCU. Instruktor kolarstwa Polskiego Związku Kolarskiego.

– Dariusz Skorupa – trener mentalny sportowców, specjalizujący się w psychofizjologii. Ukończył szereg kursów z zastosowania Biofeedbacku, jest także czynnym uczestnikiem konferencji naukowych, członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także autorem wielu artykułów i gościem audycji radiowo-telewizyjnych. Od lat współpracuje ze sportowcami z całej Polski i z zagranicy.

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl