Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

Wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY NA WCZASY DIETETYCZNO-KONDYCYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z DIETETYKIEM OLIMPIJCZYKÓW I GWIAZD!

Specjaliści są zgodni – jedną z chorób cywilizacyjnych XXI wieku jest otyłość. Wiąże się ona nie tylko z nieatrakcyjnym wyglądem, ale też z problemami związanymi ze wszystkimi układami ciała – kostnym, sercowym, oddechowym… Co zrobić, gdy samodzielna praca nad sobą to za mało? W jaki sposób nauczyć się zdrowych nawyków i przekonać swój organizm do tego, że ruch oraz zdrowa dieta są dobre?

Proponujemy obozy odchudzające dla dorosłych oraz dla dzieci. Łączą one doskonałą zabawę, integrację z rówieśnikami z jednoczesną okazją do zrzucenia zbędnych kilogramów. Wypoczynek połączony z nauką zdrowych nawyków gwarantuje… sukces, jakiego oczekujesz! Wśród zalet wymienić warto:

  • całodobową opiekę dietetyków,
  • zróżnicowane, zdrowe posiłki,
  • propozycje zajęć ruchowych,
  • warsztaty kulinarne,
  • zajęcia dodatkowe (np. nauka języka),
  • atrakcyjne propozycje spędzania czasu wolnego (dyskoteki, gry, filmy).

Nowoczesne i bezpieczne obozy z dietetykiem olimpijczyków i gwiazd

Obóz odchudzający dla dzieci oraz dorosłych to przede wszystkim propozycja dla tych osób pragnących zastosować zbilansowany i profesjonalny program redukcji wagi, który połączony jest z nauką podstawowych zasad, dzięki którym odchudzanie będzie można kontynuować także w życiu codziennym. Lokalizacje wczasów odchudzających to zawsze atrakcyjne miejsca, słynące z wielu możliwości zagospodarowania wolnego czasu. Nasze propozycje to:

 

Najważniejszym elementem wczasów odchudzających jest praca w grupie – dzięki wspólnemu celowi uczestnicy otrzymują wsparcie, które jest tak bardzo potrzebne na początku walki o zdrowie. Menu układają specjaliści – dietetyk olimpijczyków i gwiazd – dzięki czemu każdy z uczestników wyjazdu może przekonać się, że dieta nie oznacza powtarzalności i posiłków pozbawionych smaku. Zbilansowanie pracy nad ciałem oraz atrakcyjnych zajęć integrujących grupę pozwala na oderwanie się od codziennych obowiązków, a jednocześnie odrzucenie szkodliwych przyzwyczajeń.

Wczasy z odchudzaniem dla dorosłych

Proces zrzucania zbędnych kilogramów stanowi skomplikowane i wieloetapowe przedsięwzięcie – warto wobec tego powierzyć go specjalistom, którzy w profesjonalny sposób zaprojektują i przeprowadzą całościowe odchudzanie. Wczasy odchudzające dla dorosłych to propozycja dla osób, które nie czują się na siłach, żeby podjąć podobne wyzwanie we własnym otoczeniu. Korzystniejsze i bardziej efektywne okazuje się wsparcie specjalistyczne, dostępne na wczasach odchudzających. Nowoczesna forma rekreacji, połączona z optymalizowaną dietą oraz profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi żywienia, to gwarancja sukcesu i dobrej zabawy.

Na czym polega skuteczność wczasów odchudzających dla dorosłych?

Wysoki poziom efektywności generowany jest przez kilka istotnych czynników, będących komponentami sukcesu w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Wysokie znaczenie ma integracja z grupą osób o podobnych doświadczeniach, problemach i celach. Świadomość współtworzenia grupy i własnego wpływu na sukces oraz samopoczucie innych jej uczestników staje się wysoce motywujące w dążeniu do celu.

Nie bez znaczenia okazuje się również całodobowe wsparcie specjalistów, gotowych do pomocy w przypadku zwątpienia i niwelujących ryzyko złamania zasad procesu odchudzania. Opieka determinuje sukces, gdyż poza wsparciem psychologicznym i emocjonalnym gwarantują oni pomoc merytoryczną i realne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania oraz bardziej aktywnego trybu życia.

DSC_8587

Obozy odchudzające dla dzieci

Ciekawą propozycją okazują się także wczasy odchudzające dla dzieci – ich popularność wzrasta, gdyż stanowią one specyficzną formę kolonii, o ściśle sprecyzowanym celu. Dzieci zmagające się z problemem otyłości i nadwagi często zostają odrzucone przez rówieśników, stając się obiektem drwin oraz niestosownych żartów. Wczasy odchudzające stają się dla nich okazją do nawiązania nowych, atrakcyjnych znajomości oraz rozpoczęcia przyjaźni w grupie dzieci o podobnych dylematach i doświadczeniach. Kontakt z grupą rówieśników, cechujących się adekwatnymi problemami z pewnością wpływa na budowanie poczucia własnej wartości, sprzyja samoakceptacji oraz motywuje do podjęcia działań, zmierzających do wdrożenia zmian w sposobie odżywiania oraz trybie codziennego funkcjonowania.
Wczasy odchudzające dla dorosłych oraz dzieci to doskonały sposób na zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu spożywanych posiłków na stan zdrowia – nadwaga niejednokrotnie stanowi wynik nieprawidłowego komponowania poszczególnych dań, jak również staje się skutkiem braku aktywności fizycznej. Wdrożenie zmian jest niezbędne w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów – wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych to sposób na poznanie nowych metod odżywiania się oraz rozpoczęcie praktykowania ćwiczeń fizycznych, zoptymalizowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzięki wczasom osoby w każdym wieku zyskują szansę na lepszą jakość życia – pozbycie się zbędnych kilogramów otwiera bowiem nowe możliwości, poprawiając samopoczucie i generując bardziej pozytywne spojrzenie na rzeczywistość. Warto więc podjąć to wyzwanie i pozbyć się nadwagi w atrakcyjny i skuteczny sposób.

Bądź na bieżąco z naszymi obozami i wczasami. Aktualności, zdjęcia, informacje – klik

Znamy się na odchudzaniu dzieci i młodzieży. Zobacz fragment programu TV

 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: biuro@olimpiakos.org.pl lub zadzwoń: 508 356 718 lub 516 18 38 30

Z Waszymi dziećmi będą stale znani w Polsce eksperci zajmujący się dietetyką, odchudzaniem i treningiem

Mizera Justyna dietetyk cofnij czas

dietetyk sportowy Krzysztof Mizera (2)

dietetyk gwiazd Polsat Justyna Mizera

Justyna Mizera Dietetyk Warszawa

dieta sportowca - Krzysztof Mizera

Justyna Mizera Cofnij Czas dietetyk

Dietetyk sportowy, fizjolog Krzysztof Mizera

* Regulamin wczasów odchudzających. Każdy rodzic oraz dziecko uczestniczące we wczasach jest zobowiązane do zapoznania się z regulaminem. Zapoznanie się z regulaminem oraz jego akceptacja jest jednym z warunków wzięcia udziału w wyżej opisanym turnusie. Pobierz -> regulamin Wczasy

* Gwarancja ubezpieczeniowa 2016/2017 -> Gwarancja ubezpieczeniowa 2016-17

* Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki 2016/17 -> Wpis do Rejestru 2016-17

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl