Kurs trener personalny,Badania wydolnościowe, odchudzające wczasy dla dzieci
Zadzwoń: 508 356 718

O Olimpiakos

OLIMPIAKOS to istniejące od 2010 roku Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu oraz Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.

Personel posiada wszelkie uprawnienia państwowe, dużą wiedzę merytoryczną, doświadczenie naukowe oraz startowe poprzez udział w wielu zawodach krajowych i międzynarodowych. Wspieramy liczne imprez sportowe jak m.in. najstarszy polski Maraton w Dębnie i w Katowicach, Mistrzostwa Europy w Biegu Pustynnym oraz Biegnij Warszawo, Maraton Warszawski, Bieg Niepodległości.

Jesteśmy autorami ponad 130 publikacji w najważniejszych magazynach sportowo-medycznych oraz naukowych w Polsce i zagranicą, udzielamy wywiadów w radiu i telewizji oraz prowadzimy szkolenia i wykłady dla sportowców i trenerów.

OLIMPIAKOS ściśle współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji, fizjoterapeutami, psychologami oraz z ekspertami do spraw żywienia, jak również z trenerami i zawodnikami.
Centrum specjalizuje się w takich dziedzinach jak: badania wydolnościowe, dieta sportowa oraz dieta odchudzająca.    

To pierwszy tego typu ośrodek nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce, który pomaga zarówno wybitnym sportowcom, jak i amatorom czy osobom nie związanym ze sportem.

Polub Nas na Facebooku.

Dane adresowe

Olimpiakos
ul. VIII Poprzeczna 2A, lok. 15 – 50 m od stacji SKM Anin
04-766 Warszawa

Warszawa Wola:
ul. Ogrodowa 31/35 (tylko dietetyk)

Biuro Główne (Centrum Dietetyczne):
ul. Trakt Lubelski 190
04-766 Warszawa

Kontakt

Telefon:
(22)100-15-16,
516-183-830,
508-356-718

E-mail:
biuro@olimpiakos.org.pl